Rádce pro Vaši nemovitost

RU EN CZ

Proč je tady Rádce? Příběhy klientů jsou jasnou odpovědí

Příběhy našich klientů a nový průzkum v oblasti nemovitostí odhalili, že řešení nového bydlení je pro mnohé stresující. Hlavou se všem honí jen ty nejhorší scénáře. Pomoc odborníka, který se postará o to, abyste se při koupi nemovitosti nespálili, je více než vítaná.

Obavy z koupě nemovitosti v číslech

Nejnovější průzkum ukazuje, že strach, který obecně panuje mezi kupujícími, nelze ignorovat. Obavy plynou především z osobních zkušeností nebo z příběhů přátel, které při koupi nemovitosti potkalo nejedno nepříjemné překvapení. A z čeho mají všichni strach?

  • 70 % lidí je přesvědčeno, že zaplatí více, než je reálná hodnota nemovitosti.

  • Více jak polovina se obává, že nebude rozumět smlouvám a uvítá odborné posouzení.

  • Až ⅕ lidí počítá s reklamacemi, protože naletí podvodníkovi.

  • Více jak 60 % lidí by uvítalo pomoc v podobě spolehlivé služby, která se o vše postará.

Příběhy klientů jako důkaz

Mít na blízku někoho, kdo nemovitostem rozumí a v neznámé situaci přispěchá s dobrou radou, by uvítalo až 90 % lidí. To mluví za vše. Neznalost a nezkušenost na realitním trhu kupující právem děsí. A proto je tu antirealitka. Rádce už pomohl mnoha klientům. Někteří by se s vámi o svůj příběh rádi podělili:

Rádce odhalil podvodný projekt

Když jsem se rozhodl hledat nový byt, netušil jsem, co všechno kolem toho budu muset řešit a kolik prohlídek absolvuji. Nicméně, z velkého množství bytů jsem vybral favorita a na další kolo  jsem přizval Rádce. A díky jeho pomoci jsem se nenechal napálit. Byt už měl totiž vypracovaný projekt na rekonstrukci, nicméně technická kontrola Rádce ukázala, že plánované opravy jsou nereálné, jak technicky, tak finančně. Koupi jsem zavrhnul a ponaučil se. Všechno si nejdřív prověřit!

Prolhaný makléř narazil

Spolu s Rádcem jsme objevili nemovitost, která splňovala všechna naše očekávání. Bohužel, o makléři, který měl prodej na starost, se nic takového říct nedalo a absolutně s námi nespolupracoval. Sám nevím, jak to na realitním trhu chodí a že věta „Tohle si musíte zařídit sami“ ze strany makléře není vždycky pravdivá. V mém případě se makléř rozhodl, že mi prodá byt bez práce. Veškeré dokumenty, které jsme si od něj vyžádali, odmítl poskytnout. Osobně jsem ale netušil, že to byla jeho povinnost. Rádce si na něj došlápl. Práci makléře měl pod kontrolou a hlídal, aby udělal vše, za co je placený.

Rádce navrhl praktické detaily smlouvy

Spolu s manželkou jsme si vybrali krásný byt a rozhodli se ho koupit. Se stěhováním jsme už zkušenost měli, ale nedá se charakterizovat jako kladná. Tehdy jsme koupili byt, jehož původní majitel se nepostaral o vyklizení sklepa (což bylo zahrnuto v ceně). Čekali jsme dlouho, ale nakonec jsme se do toho museli pustit sami. Svěřili jsme se proto Rádci a ten nechal do kupní smlouvy zanést tzv. zádržné. To bylo prodávajícímu uvolněno až ve chvíli, kdy nám předal zcela vyklizený byt i sklep, jak sliboval.

Úspěšná koupě prvního bytu

Konečně jsem se rozhodla přestěhovat se od rodičů do vlastního bytu. Vyjednala jsem si v bance hypotéku a spolu s ní jsem dostala nabídku na služby Rádce. Nikdy jsem nemovitost nekupovala a bylo mi sympatické, že někdo pohlídá, abych se nespálila. Kromě jasně definovaných služeb, jako je pomoc s hledáním, technická revize, kontrola smluv nebo sjednání slevy, jsem dostala mnohem víc, tedy tzv. pokupní péči. Rádkyně pro mne byla non-stop na telefonu a ochotně zodpovídala všechny mé dotazy, i když už byla koupě uzavřena. Ušetřila mi tím spoustu starostí, času i peněz.

Chcete-li i vy hodit obavy a stres z koupě nemovitosti za hlavu, ozvěte se nám včas. Podrobnější popis služeb získáte od našich Rádců. Pokud už koupi nemovitosti řešíte, můžete si s nimi nezávazně promluvit. Poradna je vám k dispozici zde. Váš dotaz předáme příslušným odborníkům a do 24 hodin se vám ozveme.

 

 2,857 total views,  2 views today

Autor: Rádce
Dne: 12.03.2014

Vložit komentář