Rádce pro Vaši nemovitost

RU EN CZ

Jak Rádce plní požadavky do nejmenších detailů. Příběh Veroniky a Pavla

Máme tu čest se s vámi podělit o další šťastný příběh spokojených klientů. Jejich cesta nezačala hladce. Nemovitost zpočátku hledali sami a osud jim házel klacky pod nohy. Na pomoc však přispěchal Rádce. Netrvalo dlouho a Veronika s Pavlem se stěhovali do svého nového bytu s překrásnou terasou.

 IMG_6052 

Když jste se rozhodli koupit nemovitost, hledali jste ji nejdříve sami, nebo jste hned oslovili Rádce?

Zpočátku jsme hledali sami. O Rádci jsme se dozvěděli až ve chvíli, kdy jsme šli do banky sjednávat podmínky hypotéky. Službu rádce nám doporučil hypoteční specialista.

Jaké byly vaše požadavky, ze kterých jste za žádnou cenu nechtěli slevit?

Požadavků jsme měli hned několik a díky dobře odvedené práci Rádkyně Hanky Kučerové jsme nemuseli slevit z ničeho. První se týkal typu nemovitosti a lokality. Chtěli jsme buď rodinný dům na periferii Prahy, nebo naopak byt v centru města. Dále jsme trvali na tom, aby naše nové bydlení mělo nějaký exteriérový prostor, tedy terasu nebo předzahrádku. Co se velikosti týče, chtěli jsme interiér o dispozici 3 + 1.

IMG_6167

V čem jste viděli největší pozitiva služby Rádce?

Především v pohodlí. Nám odpadla práce a zároveň se stále něco dělo. Velkým pozitivem byla také profesionalita naší Rádkyně a celkově skvělá spolupráce s odborníky. Žádné plané tlachání a sliby. Vždy jsme měli pocit, že pro nás Rádkyně Hanka dělá maximum. Navázali jsme spolu velmi příjemný „pracovně přátelský“ vztah.

IMG_6026

Nakonec jste si vybrali překrásný byt v rezidenčním objektu. Proč padla volba zrovna na něj?

Jednoduše, protože splňoval všechna nastavená kritéria. Jeho dispozice je 3 +1, má překrásnou slunečnou terasu a nachází se v příjemném prostředí, v klidné a lukrativní lokalitě v centru Prahy. Je prostě dokonalý.

Jak probíhalo předání bytu? Museli jste v novostavbě řešit nějaké reklamace?

K předání bytu jsme využili služeb Rádce a přizvali specialistu na kontrolu technického stavu nemovitosti. Ten našel zásadní nedostatky, kterých by si ale laik nevšiml. Developer se pravděpodobně snažil předání bytu urychlit a přizpůsobit vlastním potřebám. Rádcův technik si však  velmi rychle a rázně zjednal pořádek. Byl velice profesionální.
Developera jsme dopředu vyrozuměli, že u dalšího předání bytu bude Rádcův technik opět přítomen. Jako preventivní výhružný element to zafungoval a na další schůzce už bylo vše v pořádku.

Právě se zabydlujete. Jaké jsou vaše další plány?

Veliké. Nyní si byt zařizujeme a ještě více si zpříjemňujeme už i tak krásné bydlení. Blíží se léto a těšíme se, jak využijeme tu námi tolik vysněnou terasu, kde budeme grilovat, užívat čas s rodinou a přáteli.

IMG_6001

Když byste měli hledat nové bydlení, oslovili byste zase Rádce?

Určitě ano. Líbí se nám služby, které Rádce nabízí. Na trhu taková služba chyběla a skvělé je, že si ji může dovolit každý. Vzhledem k naší první zkušenosti s koupí bytu víme, že není v lidských silách se ubránit vůči nepoctivým prodejcům. V dnešní době je normální vzít si specialistu na koupi auta nebo si ověřit ceny na internetu, ale když dochází na koupi bytu, většina lidí tak neuvažuje. Proto můžeme služby Rádce jen doporučit.

Vidíte, jak je to snadné? Neváhejte a kontaktujte naše Rádce. Pomohou i vám.
Veronice a Pavlovi děkujeme za svolení k zveřejnění jejich příběhu a přejeme hodně štěstí v novém domově.

 3,937 total views,  4 views today

Autor: Rádce
Dne: 29.05.2014

Vložit komentář