Rádce pro Vaši nemovitost

RU EN CZ

Jak Rádce pomohl: stěhování do dvou měsíců

Jsme velice potěšeni, když nám do kanceláře přijde recenze od spokojeného klienta. Velkou radost nám dnes udělala i tato:

Příběh pana Tomáše:

Má cesta za novým bydlením začala přibližně před půl rokem, kdy jsem díky výhodným úrokovým sazbám začal přemýšlet nad koupí nemovitosti. Začal jsem se rozhlížet sám a sledoval nabídky realitních kanceláří. Narazil jsem na inzeráty, které mne hodně zaujaly, a pravidelně zasílal poptávky s dotazy. Bohužel jsem se setkal s nezájmem – makléři neodpovídali, nebo reagovali pozdě a byt, který se mi líbil, byl už zarezervován.

K mému velkému překvapení se žádný z realitních makléřů podrobněji nezajímal o to, co skutečně hledám. Nikdo mi nenabídl pomoc s hledáním. Pomohlo mi jen pár přátel, kteří se v realitách pohybovali, ale nic kloudného se nenašlo.

Po nějakém čase jsem už byl zoufalý a uvažoval jsem, že koupi bytu odsunu na neurčito. Pak se ale objevila spása v podobě Rádce. Doporučení na služby Rádcovy hypotéky jsem získal přímo v zaměstnání, protože pracuji v bance. Ihned jsem vznesl poptávku a následující den už jsem s Rádkyní Irenou Řehořovou probíral podrobnosti. Měl jsem skutečně radost, že se podrobně zajímala o to, jakou nemovitost si představuji a jaké parametry by měla splňovat.

Brzy jsem od Rádkyně obdržel první nabídku bytů, které na základě mých požadavků vyhledala. Jeden z nich mne ihned zaujal, proto mi paní Řehořová sjednala schůzku podle mých časových možností. První prohlídka mi stačila k tomu, abych ihned Rádkyni volal, že byt chci. Paní Řehořová tedy začala jednat. Do týdne jsem měl hotový technický posudek a následně už šlo všechno ráz na ráz.

Realitní kancelář poslala rezervační smlouvu – ovšem nikoli mě, ale mé Rádkyni. Ta ji obratem předala právnímu oddělení, které připravilo několik menších úprav. Jako laik bych ty chyby nikdy neobjevil a ihned bych ji podepsal. Vše se ale připravilo tak, aby podmínky byly pro všechny strany korektní a šlo se k podpisu.

Dále následovaly kontroly kupních smluv a čekání na administrativní kroky katastrálního úřadu. Paní Řehořová mi byla ve všem nápomocná a byla pro mne nonstop na telefonu. Nyní máme všechny podstatné kroky za sebou a já se nemusel o nic starat. Nyní jsem načerpal hypoteční úvěr, probíhá zápis na katastru a do měsíce je byt můj. Od podpisu smlouvy s Rádcem až po nastěhování jsou to dva měsíce. To je přece úžasné!

Paní Řehořová a celý tým Rádce pro mne udělali maximu a já jim jsem velice vděčný. Od vyhledávání, přes prohlídky nemovitosti, technickou kontrolu, odhad a právní kontrolu smluv. Tuto službu budu doporučovat dál všem lidem, kteří nemovitostem nerozumí a nemají času nazbyt.

 

 3,145 total views,  6 views today

Autor: Rádce
Dne: 04.12.2014

Vložit komentář