Rádce pro Vaši nemovitost

RU EN CZ

S prvním bytem konečně na vlastních nohách. Příběh slečny Veroniky

Vrhli jste se do koupě nemovitosti na vlastní pěst a jde vám z toho hlava kolem? Máte dojem, že nuceně ustupujete od svých priorit, jen abyste to urychlili a obáváte se smlouvání o ceně i podpisu smlouvy? Se všemi nepříjemnostmi vám pomůže Rádce, stejně jako pomohl slečně Veronice. Přečtěte si, jak je to jednoduché.

Jak jste se dozvěděla o Rádci?
O službě mne informovala hypoteční poradkyně. V té chvíli jsem byla do hledání ideálního bytu ponořená sama a tvrdit, že se mi pomoc hodila, by dostatečně nevystihovalo, jak moc jsem nabídku uvítala. Proto jsem neváhala a hned požádala o schůzku s Rádcem.

V čem jste viděla největší potenciál Rádce?
V podstatě ve všem. Měla jsem o svém prvním bytě určitou představu a těšila jsem se, že mi někdo pomůže ji co nejrychleji naplnit. Díky Rádci jsem ale prozřela. Původně jsem měla v úmyslu hledat velký byt. Bohužel jsem si nespočítala, kolik by mne provoz takové nemovitosti stál. Začali jsme proto hledat menší startovací byt, který je pro mě coby začátečnici ideální.

Proč myslíte, že je pro vás menší byt lepší?
Z mnoha důvodů. Nikdy jsem sama nebydlela, dosud jsem žila u rodičů. Je lepší postavit se na vlastní nohy s rozumem. To znamená začít pomalu. Za pár let může být všechno jinak. Určitě budu potřebovat větší byt a ten původní budu muset opustit. I z hlediska možného budoucího pronájmu je volba menšího bytu výhodnější, což mě samotnou nenapadlo.

Vybavíte si, kolik bytů jste s Rádcem navštívili, než jste našli ten pravý?
Přesné číslo si nepamatuji, ale bylo to víc než deset prohlídek. Dokonce jsem měla ještě jednoho favorita, ale ten byl spíš jen atraktivní. Z finančního hlediska se nevyplatil. V tomto případě se opět prokázala výhoda mít s sebou Rádce, který uměl situaci objektivně zhodnotit.

Jaký čas uplynul od rozhodnutí koupit nemovitost k přestěhování se?
S Rádcem jsem začala spolupracovat na začátku srpna 2013 a v listopadu téhož roku jsem se stěhovala.

A co konkrétně vás přimělo koupit byt na Chodově?
Kromě rozumné ceny, velikosti, dispozice a stavu bytu to byly také přidružené služby. Nacházíme se sice v klasickém paneláku, ale je vybavený kamerovým systémem a recepcí. Zamlouval se mi ten pocit bezpečí. Recepční nevpustí do domu nikoho cizího. Každá příchozí návštěva je předem ohlášena. Poprvé bydlím sama a nemusím se bát, stejně tak moji rodiče.

Teď, když je to za vámi, můžete hodnotit. Splnil Rádce vaše očekávání.
Nejen, že je splnil, ale dostala jsem mnohem víc. Počítala jsem s pomocí hledání bytu, s vyjednáváním o ceně a se smlouvami, se kterými bych si sama nevěděla rady. Kolem toho všeho bylo ale i hodně papírování, ve kterém jsem se ztrácela. Dostalo se mi i tzv. pokupní péče. Rádce, paní Daniela Schusterová, se kterou jsem spolupracovala, pro mne byla non-stop na telefonu a ochotně zodpovídala všechny mé všetečné dotazy. Nasměrovala mne na úřady, vysvětlila co, kdy a kam nahlásit, a celkově byla velice příjemná a vstřícná. Ušetřila mi spoustu starostí, času i peněz. Můžu říct, že jsem v ní našla spojence a přítelkyni v jednom.

 

Děkujeme slečně Veronice za skvělou recenzi a projevenou důvěru.
Věříme, že dokážeme pomoct i vám, tak neváhejte a kontaktujte nás.

3,721 total views, 4 views today

Autor: Rádce
Dne: 19.12.2013

Vložit komentář