Rádce pro Vaši nemovitost

RU EN CZ

Máte vybranou lokalitu? Možná se zamilujete do jiné, stejně jako pan Aleš

Pan Aleš hledal téměř půl roku byt, který by odpovídala jeho základním požadavkům. Ale nedařilo se. Ve správnou chvíli objevil službu Rádce pro vaši nemovitost a nestačil se divit tomu, jak všechno běží hladce. Se službou byl spokojený a rozhodl se s vámi podělit o svou zkušenost.

Kdo vám doporučil Rádce?

O této službě jsem se dozvěděl v práci. Shodou okolností pracuji v Raiffeisenbank a když jsem se předběžně zajímal o financování nemovitosti, kterou jsem do té chvíle stále nemohl najít, doporučili mi kolegové službu Rádce.

Co se vám na Rádci tak líbilo?

Byla to především úspora času. Za těch několik měsíců, strávených hledáním, jsem byl vyčerpaný a poznal jsem, kolik úsilí to člověka stojí. To byl hlavní důvod, proč jsem Rádce oslovil. Posléze jsem našel výhod daleko víc. Těmi hlavními jsou především odbornost a znalost realitního trhu i samotného procesu koupě, které všichni Rádci mají. Rád bych přidal i něco negativního, abych působil věrohodněji, ale skutečně mě nic nenapadá.

Jak znělo vaše zadání pro Rádce?

Měl jsem základní požadavky, jako asi každý – nějaký cenový strop a minimální velikost bytu. Také jsem chtěl balkon nebo terasu a nemínil jsem od tohoto snu ustoupit. A ani jsem nemusel. Také jsem chtěl, aby byl byt v blízkosti metra a několik dalších maličkostí, které se podařilo splnit do nejmenšího detailu.

Nový byt jste našli. Co se vám na něm nejvíce líbí?

Velkým pozitivem je určitě občanská vybavenost a půdorys bytu, který je velmi atypický. A paradoxně je perfektní i prostředí a okolí domu, o kterém jsem měl před prohlídkou mylné představy.

Jak jste byl spokojený s Rádcem, ve vašem případě s Rádkyní?

Byl jsem velmi spokojený.  Paní Schusterová měla potřebné znalosti, byla ochotná mi v každé situaci poradit a mohl jsem se na ní spolehnout. Kromě těchto věcí jsem oceňoval i její postřehy během jednotlivých prohlídek. Navíc i přes mé původní plány mne přesvědčila, abych absolvoval prohlídku nemovitosti v lokalitě, kterou jsem původně nezvažoval. A nakonec jsem koupil byt právě tam. Dá se tedy říci, že nebýt Rádce, tak bych současný byt neměl a hledání podobného bytu by mi trvalo třeba další měsíc. Toho si velmi vážím.

Vyskytla se nějaká situace, kdy jste byl vděčný, že na to nejste sám?

Ano, při jedné prohlídce na mě makléř protistrany příliš tlačil. Rádce pohotově zareagoval a zabránil tak následným problémům, které by mi vznikly, kdybych s navrhovaným řešením souhlasil.

Jak probíhalo předávání nemovitosti?

Předání bytu proběhlo bez komplikací a dokonce i protistrana ocenila, jak bylo vše perfektně připravené.

Když budete v budoucnu hledat další nemovitost, půjdete do toho zase s Rádcem, nebo už víte, jak na to?

Nějaké takové plány do budoucna už mám a určitě zase oslovím Rádce. A stejně tak ho budu všude doporučovat. Byla radost těchto služeb využít.

Děkujeme Alešovi za svolení k zveřejnění jeho příběhu a za krásné reference. Rozhovory s dalšími spokojenými klienty naleznete zde.

 3,803 total views,  6 views today

Autor: Rádce
Dne: 12.06.2014

Vložit komentář